Hotel, Rakúsko, Ubytovanie |6. August 2012 16:14

Hotel Alpenhof

Ako sa môžete dozvedieť z našej webovej stránky, sme novootvorený hotel s kapacitou 60 izieb. K dispozícii sú 4 apartmány, 56 dvojpostelových izieb, z toho niektoré s balkónmi. Vychutnajte si krásu Álp priamo z Alpenhof hotela v Semmeringu!

Náš hotel je vzdialený od Viedne 80 km a od mesta Graz 130 km. Štýl, tradícia a elegancia sú v Hoteli Alpenhof prítomné na každom kroku. Atmosféru hotela umocňuje umiestnenie na peknej slnečnej stráni s výhľadom na panorámu predhoria Álp. Na jednej strane je hotel súladom ticha a pokoja a taktiež širokej ponuky rôznych aktivít. Hotel je vyhľadávaný tak športovcami, ako aj rodinami s deťmi či ľuďmi, ktorí chcú vychutnať „len“ pohostinnosť hotela a jeho okolie.

Počas pobytu majú hostia k dispozícii hotelový bazén. Dve reštaurácie s celkovou kapacitou 143 miest, ponúkajú krásny výhľad na panorámu hôr. V hoteli nájdete dve seminárne miestnosti, ktoré je možné využiť na rôzne podujatia. Uzatvoreným spoločnostiam garantujeme nerušené večery. Veľmi radi pre Vás zorganizujeme hudobné večerné podujatia, výlety, pešiu turistiku alebo splníme Vaše individálne priania.

Či už horská cyklistika v Bikepark Zauberberg, alebo nordic walking, či horská turistika, alebo oddych v hotelovom bazéne, či slnečné popoludnie na novovybudovanom ihrisku, alebo návšteva historicky zaujímavých miest, či výlet horskou železnicou na Schneeberg, alebo Železnicou Semmeringbahn, či lezenie v stredisku Stuhleck, alebo zahranie si golfu – to je len malá časť toho, čo ponúka, nielen v lete, Semmering svojím návštevníkom.

Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi – v blízkosti sa nachádza zoologická záhrada, detská dedinka Appelhof alebo Detský svet hôr priamo pri hornej stanici Schneeberg.

Kontakt

mail: info@alpenhofhotel.eu

Cena

Od 63 €/noc

Služby

Pre lepšie spoznanie nášho hotela si pozrite virtuálnu prehliadku nawww.alpenhofhotel.eu.

Pridaj komentár


*