Hotel, Kežmarok, Prešovský kraj, Ubytovanie |11. November 2012 13:00

Hotel Hviezdoslav

Oddych pod Vysokými Tatrami

Hotel Hviezdoslav v Kežmarku sa nachádza v malebnom prostredí Spiša pod najmenšími veľhorami sveta Vysokými Tatrami v nadmorskej výške 626m.

Náš hotel Vám ponúka bezprostredný oddych a dobré služby, záujem o hosťa, rodinné či firemné oslavy v príjemnom prostredí, úspešné rokovania či semináre v konferenčnej miestnosti s príslušnými službami. Tu budú Vaše priania splnené. Individuálne a v každom ročnom období.

História domu, v ktorom sa nachádza v súčasnosti, náš hotel siaha do 17. storočia, kedy v ňom od roku 1697 bývala rodina kožušníka Gaspara Heckela , ktorý tu mal dielňu a byt. Dom bol renesančný postavený na gotických základoch. V roku 2009 na jeseň sa konala rekonštrukcia a dostavba hotela. Počas našej krátkej existencie na trhu nás navštívili viaceré významné osobnosti z oblasti umenia, kultúry a duchovného života – režisér Juraj Herz, súrodenci Babjakovci, huslista Peter Michalica, ľudový rozprávač Ander z Košíc, štáb Modrého z neba s V. Rozborilom, z duchovnej oblasti p. A. Srholec.

Hotel Hviezdoslav ponúka komfort, kvalitnú gastronómiu, príjemnú atmosféru, srdečný personál a dokonalý relax.

Kontakt

info@hotelhviezdoslav.sk

Cena

Od 59 €/noc

Služby

ubytovanie v 12 izbách, gastronomické služby, wellness služby, organizáciu školení, seminárov, konferencií, pracovných zasadnutí, spoločenských podujatí a rodinných osláv, degustačné večery a tematické večery spojené so živou hudbou

Značky:,

Pridaj komentár


*