Lyžiarske stredisko St. Anton Rakúsko

Očarujúce mestečko s v Aplách s tradíciou. Lyžiarske stredisko St. Anton ponúka 300 kilometrov zjazdoviek a viac ako 600 kilometrov zjazdných mimo zjazdoviek vo voľnom teréne so skvelými výhľadmi. V stredisku okrem klasického lyžovania je možnosť si najať sprievodcu, ktorý vás prevedie voľnými terénmi alebo okolím hory Valluga.

Možnosť lyžovania je aj v okolí ľadovcového mestečka Lech v susediacom údolí, kam sa dá jednoducho dostať pomocou rozšírenej siete vlekov. V Lechu je možnosť zjesť kvalitnú pizzu alebo navštíviť reštauráciu v horskej chate. Následne sa dá zozjazdovať späť do lyžiarskeho strediska St. Anton.Zabaviť sa je možné v Mooserwirt, kde party začína o štvrtej tej poobede, DJ hrá, čašníčky chodia a malými flaštičkami Jägermeistru a ľudia tancujú na stoloch.

Toto stredisko, tak ako mnohé ďalšie lyžiarske strediská v Rakúsku a Európe, ponúkajú možnosť kvalitnej lyžovačky pre rodiny s deťmi, ale aj aktívnych lyžiarov. Rakúsko je  krajina s najlepšími lyžiarskymi strediskami v Európe. To hlavne kvalitou služieb okolo ako sú ubytovanie, možnosť občerstvenia, … .

Pridaj komentár


*