Magazín

Píše sa rok 2011 a o rok čosi sa púšťam na cestu okolo sveta. Chcel som vytvoriť niečo, kde ľudia nájdu komplexné informácie o dovolenke a cestovaní. V rámci mojej cesty na bicykli prejdem veľa krajín a o svoje zážitky sa budem deliť aj prostredníctvom mediálneho priestoru na tejto stránke, ktorá sa venuje téme cestovanie.

Užitočné informácie, ktoré pomôžu pri balení, cestovaní alebo výbere destinácie. V prvotnom štádiu sa podarí médiu naplniť kvalitným obsahom, ktorý bude naplnený obsahom z dostupných zdrojov a napísaný pútavým spôsobom. K dispozícii by mal byť aj cestovateľský infoservis a zaujímavosti. Tipy na zaujímavé akcie, ubytovacie kapacity by mali pomôcť užívateľom si vybrať ubytovanie alebo zaujímavú akciu na víkend.

Cieľom portálu by malo prezentovať cestovanie ako formu získavania nových skúseností, ktoré poznaním iných kultúr a krajov sveta vie rozšíriť každého hranice vnímania. Momentálne je oficiálne v spustení a neskôr by sa mal rozšíriť aj o cestopisy a blogy užívateľov. Prostredníctvom sociálnych sietí, diskusií a blogov umožniť vymieňať si informácie a skúsenosti z ciest.