Zimná dovolenka

Bežkárske trate na Slovensku

Bežkárske trate na Slovensku

0 / 20. Január 2013 17:50

Bežkárske trate na Slovensku. Kam sa vybrať v zime na dovolenku, aktívne si oddýchnuť a uvolniť sa zo stresu každodenného života. Beh na lyžiach ponúkajú aktívny oddych v chladnom zimnom počasí. Kam na bežky na Slovensku. Vyberte si bežkárskych tratí.

Lyžiarske stredisko Stuhleck – Semmering onedlho otvára brány

0 / 16. November 2012 13:10

  Kto by nemal rád toto stredisko? Necelé 2 hodiny cesty z hlavného mesta vám postačia pre víkendovú lyžovačku, ako sa patrí. Stuhleck už roky patrí medzi slovenský raj lyžiarov, ktorí vyhľadávajú kvalitnú lyžovačku na dosah.

Lyžovačka na francúzsky spôsob

0 / 27. Október 2012 14:12

Krajina Galského kohúta je známa nielen svojim vycibreným kulinárskym jazýčkom. Ak ste náruživý lyžiar, určite by ste mali okúsiť aj francúzsku snehovú smršť. Francúzske strediská sú vychýrené a podmienkami konkurujú ostatným svetovým zjazdovkám.

Tirolsko, raj lyžiarov

Tirolsko, raj lyžiarov

0 / 1. Október 2012 16:23

V nemenej známej lyžiarskej oblasti, medzi Arlbergom a Kitzbühelskými Alpami bije srdce lyžiarskeho dejiska Rakúska, Tirolsko. Prezývané aj srdce Álp ponúka svetovo známe celebrity ako Kitzbühel a také lyžiarske strediská Lech, Zürs a St. Anton.

Sen každého lyžiara –  Dolomiti Superski

Sen každého lyžiara – Dolomiti Superski

0 / 20. Február 2012 15:17

Vidieť Neapol a zomrieť, nie to určite nie.  Lyžovať v Dolomitoch a znovu a znovu sa tam vracať.  To znie lepšie!  Každý kto bol niekedy v Dolomitoch, či už v zime alebo v lete mi dá určite za pravdu. Dolomity vás svojim jedinečným vzhľadom a atmosférou určite […]