Aj na dovolenke sa vám môžu zísť viaceré kabelky

Aj keď si pri predstave letnej dovolenky väčšinou predstavíme relax na pláži, či zábavu v mori, čo znamená, že výbava na takéto aktivity pozostáva maximálne z bikín, dovolenky pri mori nemusia byť len o plážach. Predsa len by bola škoda, nech ste v akejkoľvek lokalite, nespoznať aj miestnu kultúru a pamiatky, či ochutnať vychýrené špeciality.

Pri celodennom spoznávaní okolia je praktickosť nadovšetko

A pri spoznávaní pamiatok budete predsa potrebovať viac ako len spomínané bikiny. V nich by ste totižto spôsobila poriadny rozruch. Pri voľbe outfitu je dobré zvážiť aké pamiatky chcete navštíviť. Obzvlášť ak ide o cirkevné pamiatky, treba sa obliecť konzervatívnejšie. Takže žiadne hlboké výstrihy, či nohy odhalené takmer až po zadok.

Nie je to však len o oblečení. Potrebujete predsa odkladací priestor na mobil, peňaženku a iné nevyhnutné veci, ktoré beriete so sebou. Ako stvorené sú na takéto situácie praktické crossbody kabelky, v ktorých sa spája praktickosť s pohodlným nosením. Nebudú vám zavadzať, poskytnú vám dostatok miesta na vaše veci a ak ich dobre skombinujete, budú tvoriť oku lahodiacu súčasť vášho outfitu.

Chystáte sa navštíviť najluxusnejšiu reštauráciu na okolí? Vyberte si patričný outfit

Keď už sme pri kabelkách, pri balení sa na dovolenku však nezaškodí pribaliť si aj jednu z vašich pekných spoločenských kabeliek. Pýtate sa prečo? Ak plánujete počas dovolenky absolvovať luxusnú večeru v drahej reštaurácii, hádam tam nepôjdete v šortkách, voľnom tričku a s neformálnou kabelkou, ktorú ste cez deň nosila pri spoznávaní okolia.

Tak ako v niektorých skutočne luxusných reštauráciach u nás aj v zahraničí môžete naraziť na také, ktoré vyžadujú určitý dress code. Preto je dobré mať pripravené elegantnejšie šaty, ku ktorým zladíte spomínanú spoločenskú kabelku. Ak chcete večerať na úrovni, musíte tak predsa aj vyzerať!

Zdroj obrázka:

Autor: Julia Strekoza / Shutterstock.com