Chceli ste už letné oblečenie odložiť do skrine? Ešte s tým počkajte

Tak ako na začiatku leta náhle prišli letné horúčavy, rovnako rýchlo sa teraz výrazne ochladilo a tak sme zo šortiek a tričiek rovno „skočili“ do dlhých nohavíc a mikín. A v niektorých oblastiach sa hlavne ráno uživia už aj prechodné bundy.

Kraťasy si už doma zrejme moc neužijete

Rovnako tak pomaly klesajú teploty v typicky letných dovolenkových destináciách a to nielen, čo sa týka teplôt ovzdušia, ale aj teplôt mora. Znamená to, že obľúbené kraťasy a plavky by ste mali odložiť do skrine, aby tam počkali na budúce sezónu? Áno aj nie.

Je pravda, že dní na kraťasy už u nás tento rok zrejme moc nebude, ale veríme, že sa v priebehu septembra ešte dočkáme „zábleskov“ leta v podobe príjemne teplých dní. I keď noci už budú zrejme chladné stále, takže sa ani potom nenechajte oklamať vyššími poludňajšími teplotami.

Ak ste vodný živel, plavky nájdu u vás využitie po celý rok

Ak však obľubujete vodné aktivity, nemusíte si od tejto činnosti dávať zimný „pôst“. Len sa presuňte z pláží a brehov jazier do aquaparkov, ktoré sú otvorené celoročne. To znamená, že plavky môžete využívať celý rok.

Ozaj a aké pánske plavky nosíte? Pevne veríme, že idete s dobou a už dlhé roky si na letné aktivity pri vode obliekate takzvané plavkové šortky. Tie sú podstatne pohodlnejšie ako „slipové“ plavky a povedzme si na rovinu, vyzerajú mnohonásobne lepšie. Obzvlášť ak sa nemôžete pochváliť „vysekanou“ postavou. A úprimne aj ak máte telo posiate svalmi a väčšie množstvo tuku by ste na sebe hľadali márne, stále budú lepšou voľbou plavkové šortky.

Tie oceníte nielen kvôli estetickému hľadisku, ale aj pri rôznych plážových športoch ako je volejbal, futbal, či frisbee. Poskytnú vám totižto veľa voľnosti pri akomkoľvek pohybe. A vďaka väčšej vzdušnosti sa vám poďakujú aj vaše intímne partie.

Zdroj obrázka:

Autor: bbernard / Shutterstock.com