Keď nepoužívate CRM systém, zbytočne brzdíte svoju firmu

Dokážete si predstaviť, že by ste si šli zabehať so zviazanými nohami? Pohybovali by ste sa len veľmi pomaly a neefektívne. Tak presne takto vyzerá chod väčšiny firiem, ktoré nepoužívajú žiadny CRM systém. Ide o systém z ktorého môžete ľahko ovládať celú firmu a nezáleží na jej veľkosti alebo zameraní. CRM systém vám umožní všetko ľahko riadiť a mať prehľad o všetkých kľúčových dátach, na základe ktorých môžete plánovať. Pokiaľ tento systém nemáte, je najvyšší čas túto chybu napraviť.

Aký CRM systém zvoliť?

Na trhu je celá škála CRM systémov, ale to neznamená, že je každý z nich kvalitný. Najlepšou voľbou je AutoCRM, ide o najmodernejší a najsofistikovanejší CRM systém, ktorý má natoľko ľahké ovládanie, že s ním zvládnete okamžite pracovať vy aj vaši zamestnanci. Nie sú tu žiadne prednastavené funkcie, ktoré nepotrebujete, naopak vám bude plne prispôsobený na mieru. Máte chaos v projektoch? Už ho mať nebudete. S pomocou tohto systému môžete projekty detailne sledovať, priraďovať ich jednotlivým zamestnancom, stanovovať termíny a sledovať v akom sú stave. Už sa nestane, že by ste nevedeli, kedy bude zákazka pre klienta hotová.

U zamestnancov môžete detailne sledovať ich efektivitu, ale napríklad aj dochádzku. Pokiaľ ste mali problém s komunikáciou so zákazníkmi, teraz budete mať dokonalý prehľad vo všetkých kontaktoch aj v komunikácii av realizovaných objednávkach u každého z nich. Ľahko zistíte, ktorý zákazník vám zarobil najviac peňazí a tiež môžete hromadne aj jednotlivo zasielať ponuky alebo newslettre. Zaiste oceníte aj náhradu fakturačného systému, tu budete mať vo faktúrach dokonalý prehľad. Napokon budete vedieť, koľko v priemere fakturujete, aké je váš obrat, kto vám už zaplatil zálohu alebo kto vám dlhuje peniaze. Funkcií je toľko a vy môžete mať všetky, ktoré potrebujete. Vyskúšajte tento systém zadarmo napríklad ešte dnes, navštívte AutoCRM.sk.