Oddýchnite si v turčianskych kúpeľoch a urobte niečo pre svoje zdravie

Sychravé jesenné počasie je ako stvorené na nejaké zdravotné problémy. Prevencia je preto v tomto období oveľa dôležitejšia ako bola cez leto, či ešte na jar. A čo takto spojiť pri prevencii užitočné s príjemným?

Jedno z našich najstarších kúpeľných miest

Čo sme mysleli tým spájaním z úvodu? No predsa relaxačný kúpeľný pobyt. Užitočné na kúpeľných pobytoch je, že nimi robíte veľa pre svoje zdravie a prevenciu. A príjemné na nich je, že je to v podstate taká dovolenka, na ktorej si oddýchnete od povinností bežných dní.

Už sme vás na nejaký kúpeľný pobyt navnadili? Ak áno, bolo by dobré, ak by sme vám poradili niektoré z množstva kúpeľov na Slovensku. A presne to aj urobíme, keď vám odporučíme absolvovať pobyt v jednom z našich najstarších kúpeľných miest, v Turčianskych Tepliciach.

Chcete zažiť luxus? Navštívte Royal Palace

Ak chcete v Turčianskych Tepliciach zažiť naozaj maximálnu starostlivosť, ubytujte sa v hoteli Royal Palace. Smelo ho môžeme zaradiť do kategórie luxusných hotelov a slovo „luxus“ dokonale charakterizuje starostlivosť, ktorej sa vám počas pobytu dostane viac než dosť.

Ide o 5-hviezdičkový hotel, ktorý je novo zrekonštruovaný v štýle art deco a radí sa medzi najluxusnejšie ubytovacie zariadenia na Slovensku. Nech si vyberiete izbu z akejkoľvek kategórie, všetky sú vzhľadom na priemer vo svojej kategórii výnimočne priestranné. Pre predstavu aj „obyčajné“ dvojlôžkové izby majú v Royal Palace rozlohu 30 – 40 m2, čo je veľkosť menšieho bytu. Samozrejmosťou je luxusné vybavenie, aby ste sa počas pobytu cítili naozaj „royal“, čiže kráľovsky.

K luxusnému hotelu patria aj luxusné gurmánske zážitky a preto hotelová reštaurácia Sissi, ktorá je pomenovaná po známej cisárovnej, ktorá patrila taktiež k návštevníkom kúpeľov, ponúka tradičné jedlá a aj exotické špeciality, z ktorých si nebudete vedieť vybrať. Ale nebojte sa, vyškolený personál hotela vám určite poradí nielen pri výbere jedla, ale aj pri výbere vhodného vína, ktoré k dobrému jedlu jednoducho patrí.

Zdroj obrázka:

Autor: Pixel-Shot / Shutterstock.com