Pobyty v piešťanských kúpeľoch, ktoré si užijú naozaj všetci

Ak zoberieme do úvahy cestovný ruch, čo je pre Slovensko typické? Pod povrchom zeme sa u nás skrýva množstvo jaskýň, na kopcoch sa naopak týčia hrady, respektíve ich zrúcaniny. A čoho máme ešte veľa prakticky v každom kúte krajiny?

Tradícia kúpeľníctva je v Piešťanoch bohatá

Sú to predsa kúpele. Tými je Slovensko naozaj posiate a tvoria neoddeliteľnú časť aj nášho cestovného ruchu, keďže si každoročne nájdu aj množstvo návštevníkov – samoplatiteľov. Jedným z tradičných kúpeľných miest u nás sú aj Piešťany.

Rozvoj kúpeľníctva v Piešťanoch započal v 16. storočí, ale stopy osídlenia tohto územia sa datujú do oveľa dávnejšej minulosti. V jaskyni Čertova pec v neďalekej obci Banka boli objavené kamenné nástroje človeka neandrtálskeho typu.

V súčasnosti si tu môžete užiť kúpeľné pobyty v niekoľkých hoteloch, medzi ktoré sa radí aj Hotel Park. Ten dokonca ponúka okrem pobytov, z ktorých si vyberie každý aj priestory na usporiadanie oslavy, svadby, či úspešného kongresu v Piešťanoch.

Pobyty naozaj pre všetkých. Stačí si vybrať podľa toho, čo hľadáte

Samozrejme, „jadrom“ ponuky hotelu sú pobyty a pobytové balíčky. Obzvlášť ponuka pobytových balíčkov je naozaj rozsiahla a tak si môžu skvelý pobyt užiť nielen jednotlivci, či páry, ale aj rodiny s deťmi a tí z vás, ktorí sú skôr narodení, si môžu užiť skvelý pobyt pre seniorov v Piešťanoch.

Balíčky sú vždy prispôsobené cieľovej skupine, pre ktorú sú určené. Keďže pre rodiny s deťmi je čas dovoleniek a pobytov cez leto, keď majú deti letné prázdniny, na leto sú pripravené pobyty, na ktorých si celé rodiny užijú množstvo zábavy.

Seniori si celoročne môžu užiť pobyt, v ktorého cene je množstvo procedúr prospešných pre zdravie. Veď predsa zdravie je to najdôležitejšie, čo máme a čím sme starší, tým to platí viac a viac.

Zdroj obrázka:

Autor: Rido / Shutterstock.com