Všetky druhy prepraviek zaobstaráte na jednom mieste

Súčasný priemysel by nemohol fungovať bez prepraviek. Mysleli ste niekedy na to, ako veľmi sú prepravky dôležité? V domácnostiach v nich ľudia skladujú mnoho vecí, od účtovníctva až po rôzne druhy potravín. Úplne nepostrádateľné sú prepravky v skladoch, uchovávajú sa v nich rôzne druhy tovaru a taktiež sa vďaka prepravkám s tovarom ľahko manipuluje. V minulosti sa používali najmä rôzne drevené debničky, dnes sa ponúkajú vysoko kvalitné prepravky z plastov a ďalších materiálov, ktoré zaistia hygienickú nezávadnosť, odolnosť a dlhú životnosť.

Kde prepravky zaobstarať?

Špecialistom na plastové obaly a prepravky je spoločnosť PK Group Slovakia, s.r.o., ktorá ich ponúka prostredníctvom svojho internetového obchodu pkgroup.sk. V prehľadne rozdelených kategóriách sa vám tu ponúkajú plastové prepravky a boxy, ktoré zahŕňajú prepravky na mäso, prepravky na manipuláciu a priemyselné prepravky, prepravky na ovocie a zeleninu, prepravky na pečivo, cukrárske výrobky a lahôdky, euro prepravky, stohovateľné prepravky, KLT prepravky a ďalšie. U KLT prepraviek sa vám ponúka možnosť zaobstarať ako nové, tak aj použité prepravky za veľmi výhodnú cenu.

Prepravky sa vám ponúkajú v mnohých veľkostiach i prevedeniach.
Aby sa s prepravkami mohlo ľahko manipulovať, ponúkajú sa vám rôzne druhy podvozkov pre prepravky. S nimi môžete prevážať aj väčšie množstvo prepraviek s minimálnou námahou. Aby potraviny nestratili svoju teplotu, ponúkajú sa vám aj rôzne druhy termoboxov. Potrebujete sudy? Môžete si vyberať ako rôzne sudy, tak aj barely a kanvy. Dôležitým sortimentom sú pojazdové kolieska, ktoré môžete vyberať v širokej ponuke pre rôzne druhy priemyslu. Ponúka sa vám napríklad prístrojové kolieska, nábytkové kolieska, kolieska s polyuretánovým behúňom, nerezové kolieska, antistatické kolieska a mnoho ďalších druhov. Vzhľadom k rozsahu ponuky si určite vyberú aj tí najnáročnejší. Pokiaľ ešte nemáte kvalitného dodávateľa prepraviek alebo koliesok, možno je najvyšší čas si ho zaistiť.