Chcete podarovať zážitok? Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi

S darčekmi je to tak, že každého poteší niečo iné. Niekomu stačí dobrá kniha, niekto túži po niečom, čo mu chýba v domácnosti a takto by sme mohli pokračovať zrejme aj donekonečna. Teraz sa však chceme zamerať na tých ľudí, ktorí sa najviac potešia nejakému nevšednému zážitku. Čím teda prekvapiť ich?

Z výšky vyzerá aj naše okolie úplne inak

Má osoba, ktorú chcete obdarovať, svoje okolie dôkladne pochodené a pozná svoj kraj ako svoju dlaň? Stavíme sa však, že ten kraj nepozná z výšky. A preto je úžasný vyhliadkový let lietadlom skvelým darčekom pre každého, kto si chce pozrieť kľudne aj známe prostredie z úplne inej perspektívy a to rovno z tej vtáčej.

Mimochodom, chcete sa rýchlejšie dostať na zem? A čo takto tandemový zoskok? Pre milovníkov výšok a zároveň adrenalínu nenájdete lepší darček ako zoskok z výšky 3000 m n. m. Nebojte sa, pod dohľadom profesionálneho inštruktora ide o úplne bezpečnú záležitosť.

Adrenalín alebo relax?

Ak chcete obdarovať niekoho, kto sa radšej drží pri zemi, ale za to sa neustále niekam ponáhľa, čo takto mu podarovať možnosť vyskúšať si jazdu na pretekárskom aute na okruhu? Bude môcť dosiahnuť rýchlostí, ktoré v bežnej premávke nemajú nič spoločné s bezpečnou jazdou, ale za volantom pretekárskeho špeciálu na uzavretom okruhu sú absolútne bežné.

Alebo namiesto rýchlosti chcete dbať darčekom na bezpečnosť? Ak ste odpovedali kladne a zároveň idete obdarovať vášnivého motorkára, či motorkárku, kurz bezpečnej jazdy, na ktorom zistia limity seba a svojej motorky, bude určite zaujímavou skúsenosťou.

V prípade, že chcete niekomu dopriať „kľudnejší“ darček, čo takto ho obdarovať vstupom do soľnej bane? Je to skoro ako pobyt pri mori, len bez mora. Ale za to soli bude dostatok na to, aby obdarovaná osoba pocítila jej ozdravné účinky. Tento darček je mimochodom pre všetky vekové kategórie.

Zdroj obrázka:

Autor: frank_peters / Shutterstock.com